Dvě zlata z atletiky

21.07.2021

V sobotu 19. 7. 2021, se uskutečnil 22. díl memoriálu Lucie Hanušové v rámci DD - cupu v Dolních Počernicích.Memoriál probíhal v zámeckém parku, kde se horké počasí snášelo přece jen lépe. Přestože byl běh opravdu velice náročný, naše děti uměly i v těchto podmínkách výborně obstát a po několika letech získat medaile. Přijeli jsme v silné sestavě a bylo to na našem výkonu znát. Z pěti dětí, které nás reprezentovaly, dokázaly hned dvě vyhrát ve svých kategoriích a získat zlato, zbylé tři pak obsadily páté až sedmé místo.

Díky těmto vynikajícím individuálním výsledkům, jsme pak v rámci těchto atletických závodů, vybojovali konečné třetí místo a získali bronzové medaile v rámci této soutěže, které se účastní dětské domovy z celé České republiky. Za sebou jsme nechali tradiční atletické lídry, jako například Znojmo, Čeladnou, Novou Ves u Chotěboře či velmi silný tým domácích Dolních Počernic.

1. Dlažkovice

2. Horní Slavkov

3. Klánovice

Byl to krásný zážitek, který dětem přinesl obrovskou radost ze sportu, kdy zažily úspěch, jenž nepřišel sám o sobě.Na našich dětech bylo poznat, že pravidelně sportují, a to je i poslání DD - cupu, přimět děti k pohybu. Doprovodný program zajišťovala Policie ČR, kde děti viděly jízdní policii, psovody nebo zásahovou jednotku.S dvěma zlaty na krku, bronzovými medailemi a se spoustou cen, jsme se v podvečer vraceli šťastně unaveni domů.

Děkujeme všem dětem za skvělou reprezentaci.