Výběrové řízení na pozici asistentka/asistent ředitelky DD Klánovice

01.05.2024

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici asistentky/asistenta ředitelky Dětského domova Klánovice na poloviční úvazek. Práce v odpoledních hodinách pondělí - čtvrtek.

Náplň práce: rozmanitá administrativní činnost, vyřizování pošty, interní i externí komunikace, jednání s úřady, správa BOZP, archivace apod., zajišťování akcí v DD.

Nabízíme: pracovní smlouvu, plat dle tarifních tabulek pro nepedagogické pracovníky ve školství, stabilní práci v příjemném pracovním prostředí, milý kolektiv, 5 týdnů dovolené, služební telefon i notebook, různorodou a smysluplnou práci, stravování – obědy v místě, podpora dalšího vzdělávání.

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC – převážně MS Office, kladný vztah k dětem, komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, časovou flexibilitu, ŘP skupiny B. Samostatnost a odolnost vůči stresu nutností. Zkušenost s administrativní prací ve státním sektoru výhodou.

Své životopisy zasílejte nejpozději do 15. 5. 2024 na email: jackova@ddklanovice.cz

Zaslání životopisů je podmínkou k pozvání k osobním pohovorům v rámci výběrového řízení, které se uskuteční dne 27. 5. 2024 od 10 hodin v Dětském domově Klánovice, na adrese Smržovská 77, Praha 9 – Klánovice.