3. skupina

28.07.2022

Prázdniny v roce 2020 byly pro děti z naší skupiny pestré. Hned první týden v červenci jsme si užívali koupání v řece Sázavě, výletu do města Sázavy, kde děti v kempu společně s vychovatelem trénovaly techniku a dovednosti na kanoích, pro naplánované sjíždění řeky v příštím měsíci.

Mladší chlapci se opakovaně zúčastnili letního tábora "Dopraváček", kde zažili spoustu sportovních aktivit.

Protože se dětem líbilo na chatě u řeky Sázavy, pobyli jsme tam znovu několik dní a všichni jsme si to při krásném počasí znovu užili.

Své dovednosti děti předvedly při sjíždění Sázavy, dobrodružství zažily ve stanech, kdy dost pršelo, ale vše zdárně zvládly.

Koncem července odjela celá naše 3. skupina na pobyt v Krkonoších. Podnikli jsme několik výletů - Jánské lázně, Pec pod Sněžkou a okolí. Užívali jsme si venkovní aquapark v Trutnově a přírodní koupaliště v Mladých Bukách. Vše bylo doslova "zalité sluncem", někdy až moc. Teploty přesahovaly až 35 stupňů.

Starší děti byly o prázdninách na krátkodobých pobytech ve svých rodinách. Podnikali jsme také výlety do zajímavých míst naší republiky: Český ráj, ZOO Dvůr Králové, Orlík, celodenní túra na Pomezní boudy.

"Zkrátka a dobře - prázdniny se nám vydařily na 1*!"

Strýc Miloš, teta Blanka