Vánoční příspěvek od společnosti Heberger CZ s.r.o

9.12.2012

Vánoční příspěvek od společnosti Heberger CZ s.r.o Společnosti Heberger CZ s.r.o děkujeme za vánoční finanční příspěvek, díky kterému se splní celá řada přání našich dětí. Mnohokrát děkujeme.

 

O společnosti:

Firma Heberger CZ s.r.o je součástí. nadnárodní skupiny Heberger Group, mezinárodní společnosti s celosvětovou působností, jejímž nosným programem je především projektový management a stavební činnost – generální dodávky staveb i dodávky staveb na klíč (od analýzy investice, přes fázi studie a projektu stavby, po kolaudaci až po předání funkčního díla).

Našimi klienty jsou domácí i zahraniční investoři, zkrátka ti, kteří chtějí investovat a stavět na území České republiky, a pro které je kompetentní, silný a spolehlivý partner prioritou.


Historie


Roku 1948 založil zednický mistr Jakob Heberger svou vlastní stavební firmu s cílem pomoci při sanování škod v poválečném Německu. Mladý muž měl tehdy před sebou mnoho práce. Věnoval se jí s optimismem, odborně a spolehlivě, takže se kvalita stavebních prací a dodržování termínů staly synonymy nové firmy.

Razantní ekonomický růst a hospodářský zázrak 50. let dokázal Jakob Heberger skvěle využít. Firma se rozrostla a prosperovala. S jejím rozvojem se také měnil předmět činnosti firmy. Heberger-Bau se stále více koncentrovala na průmyslové stavby a stavby občanské vybavenosti. Po čase přišly první „milionové„ zakázky. Obrat firmy stoupal a firma dále expandovala. Svou sílu společnost prokázala během hospodářské krize 70. let, během níž dokázala udržet vysoký obrat a dále se stabilizovala.

1974: překročeny hranice ...

První realizací společnosti mimo hranice Německa byla stavba velkoskladu sektu ve Francii. Za ní hned následovaly další a další velké zakázky v západní Evropě, severní Africe, na Blízkém a Středním Východě.

1994: vstup na český trh

V roce 1994 vstoupila společnost Heberger Group do České republiky a založila zde v rámci skupiny kromě jiných firmu Heberger CZ s.r.o.

 

Cíle firmy

Naši zákazníci nám kladou ty nejtěžší úkoly. Důvěru v nás vloženou nechceme zklamat a proto se snažíme být těmi nejlepšími partnery. Nabídka našich služeb přesně odráží přání a potřeby našich zákazníků. Přizpůsobujeme se jim a expandujeme jak interně, zvyšováním počtů specialistů podle složení a zaměření jednotlivých zakázek, tak externě – geograficky, budováním nových poboček. Provázíme zákazníky na jejich trzích a podporujeme je. Naši zákazníci se tak mohou soustředit na svou základní činnost. My jsme jejich poradci a partnery v oblasti stavebních činností.

Nutnou podmínkou pro dosažení firemních cílů je kvalitní personální práce. Dobří pracovníci jsou pro náš úspěch rozhodující. Každý pracovník svým výkonem odpovídá za splnění očekávání našich zákazníků a tím také každý pracovník přispívá k úspěchu společnosti . Náš tým je tvořen odborníky na nejvyšší úrovni. Klademe důraz na odbornost a podporujeme vzdělávání. Vážíme si a podporujeme týmového ducha, kolegialitu, loajalitu, ale i vlastní iniciativu a kreativitu kteréhokoli zaměstnance. Hodnotami, které ctíme, jsou zodpovědnost, důvěra, tolerance a respekt. Kompetence a kvalita jsou naším kapitálem v rámci rozvoje dlouhodobě dobrých vztahů se zákazníky. Jen společně jsme silní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice