RubiKon - radost v pohybu

13.1.2012

RubiKon - radost v pohybu Každým turnajem se snažíme podpořit někoho, kdo to potřebuje. Ať jsou to dětské domovy, dětské nemocnice či psí útulky. Nevybíráme žádné peníze, pouze hmotné dary, které jsou potřebné nebo udělají radost. Snažíme se pohybem dělat radost, protože i maličkost dokáže zázraky!Vážený pan

Ing. Martin Daneš

RubiKon - radost v pohybu


Klánovice, 5. 2. 2012

Vážený pane Daneši, vážení členové Rubikonu, milí sportovci, 

ráda bych Vám ještě touto cestou poděkovala za loňskou celoroční podporu sportování v Dětském domově Klánovice. Navštívili jste nás několikrát a vždy jste s sebou přivezli dárky, které potěšily. Sport je totiž v Klánovicích jedna z nejoblíbenějších činností dětí. Hrajeme fotbal, nohejbal, stolní tenis, tenis, jezdíme na kolech, občas vyjedeme na hory nebo na vodu. Sport považujeme nejen za dobrou relaxaci, ale současně i za prevenci některých, v současné době u mládeže bohužel velmi rozšířených, nežádoucích jevů, jako je drogová nebo jiná závislost. 

Zajistit pro skoro padesát dětí sportovní potřeby není levná záležitost, někdy máme pocit, že nestíháme ani zásobovat, že boty, míče, tenisové pálky a jiné sportovní potřeby nevydrží ani jednu sezónu. Všechny Vaše dárky – sportovní potřeby a oblečení byly tedy pro nás vždy velmi užitečné.

Obzvlášť bych chtěla poděkovat za letošní vánoční dárky. Sháněli jsme sponzory, protože z běžného provozu pokryjeme dobře základní potřeby dětí, ale na hodnotnější dárky nezbývá. Pomohlo nám více organizací, se sportovními potřebami ovšem nejvíce Vy. 

Děkujeme Vám všem mnohokrát, vyřiďte prosím poděkování všem sportovcům z Rubikonu a těšíme se letos opět na viděnou. 


S pozdravem

Dana Kuchtová, ředitelka DD Klánovice 

O Rubikonu:

Jsme sportovní organizace zabývající se pořádáním sportovních akcí. V současné době organizujeme sportovní turnaje především smíšených párů. Organizujeme turnaje v těchto sportech:

  • Badminton
  • Beach tennis
  • Beach volejbal
  • Racketlon

Také se snažíme jít netradičními způsoby, jako jsou například turnaje:

  • PINGNI VOLEJ – kombinace šestkového volejbalu a stolního tenisu
  • Beach-Ball - kombinace beach badmintonu, beach tennisu a beach volejbalu

 Reportáž - Vánoční RubiKon open

A máme poslední turnaj roku 2011 za sebou. Vánoční RubiKon open – badmintonový turnaj MIXŮ, na kterém NIKDO neodešel s prázdnou a každý účastník obdržel pamětní medaili, a který proběhl na podporu Dětského domova Klánovice, se nesl v předvánoční atmosféře. Děkujeme všem za dárečky, které udělají dětem pod stromečkem radost! Na fotky z dětského domova se můžete těšit po Vánocích.

Na 5. a zároveň posledním RubiKon turnaji v tomto roce opět nechyběly skvělé výkony, při kterých kolikrát nezůstalo jedno oko suché :) Znovu, se na prvních příčkách objevily týmy, které se pravidelně umisťují na nejvyšších postech. Mohli jsme opět vidět boje o to, kdo si z Vánočního turnaje odnese pohár nejcennější od našeho partnera SABE. Skvělé výkony ovšem platily pro všechny páry, které soutěžily o co nejlepší příčky jak v horním tak i ve spodním pavouku, ve kterém opět byly připraveny medaile pro nejlepší 3 týmy od partnera SABE.

NEZAPOMEŇTE, že od ledna se jak na badmintonových openech, tak i na beach volejbalových, přechází na systém 5-ti turnajů, na kterých se body z umístění započítávají do ŽEBŘÍČKU! A nejlepší z nejlepších, kteří budou mít bodů nejvíce (nejhorší bodová hodnota se škrtá nebo je možnost jedné absence) hrají o PUTOVNÍ POHÁR. To znamená, že rok bude rozdělen do dvou částí a to LEDEN až KVĚTEN a SRPEN až PROSINEC, v červnu a červenci se o body hrát nebude a turnaje budou zaměřeny spíše jako příprava na další část sezóny :) Žebříček je pro týmy (páry), takže když někdy nebude moci jít vás parťák, sežeňte náhradu, abyste o body nepřišli. V květnu už si první týmy ponesou domů putovní pohár, na kterém budou mít vyryto jméno a stanou se tak nesmrtelnými :)

Děkujeme opět všem, kteří se podíleli na Vánočním turnaji a zároveň tak pomohli dobré věci. Poděkování patří zejména partnerovi SABE, který opět na turnaj poskytl poháry a medaile, advokátní kanceláři AK Petržílek, která se na přípravě turnaje také podílela a v neposlední řádě hráčům, kteří přinesli dárky pro DD Klánovice.


Těšíme se na vás v příštím roce a přejeme vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok!


Kontakt:
Rubikon - radost v pohybu

Martin Daneš
+420 777 115 209

Jan Daneš
+420 777 115 208

Simona Zavadilová
+420 602 793 729

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit
na e-mailové adrese rubikon@radostvpohybu.cz
 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři | Spolupracujeme   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 59 kB

2.

2.

Velikost: 45 kB

3.

3.

Velikost: 59 kB

4.

4.

Velikost: 61 kB

5.

5.

Velikost: 52 kB

6.

6.

Velikost: 50 kB

7.

7.

Velikost: 44 kB

8.

8.

Velikost: 69 kB


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020 | Designed by queue s.r.o.

© 2020 DD Klánovice