Pojišťovna DIRECT - Nové sáňky pro nejmenší

13.1.2012

Pojišťovna DIRECT - Nové sáňky pro nejmenší

 


 
 

Vážený pan 
Zoltán Lévai
Direct Sales Manager


DIRECT Pojišťovna, a. s.
Lighthouse/Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7


Klánovice, 5. 2. 2012


Vážený pane Lévai,


ráda bych Vám touto cestou poděkovala za podporu Dětského domova v Klánovicích během letošních vánoc. Naše děti od Vás obdržely velmi pěkný dárek – sáňky. Máme v Klánovicích několik rodinných skupin a v každé pár menších dětí, které ještě na sáňkách jezdí. Díky velkému počtu sáněk, které jsme od Vás obdrželi, vyšly na každou skupinu vždy troje až čtvery sáňky. 

Děti měly z dárku velkou radost, bohužel sáňky zatím v Klánovicích nemohly vyzkoušet, protože není sníh. Příští rok ale určitě bude, možná pojedeme i na hory a sáňky určitě využijeme. 

Ještě jednou moc děkujeme za milý vánoční dárek.


S pozdravem

Dana Kuchtová, ředitelka Dětského domova Klánovice

 

O společnosti:

 

DIRECT Pojišťovna začala působit na českém trhu 21. května 2007. Jako vůbec první pojišťovně v Česku jí povolení k provozování pojišťovací činnosti udělila Česká národní banka.

 

Jsme řádným členem České kanceláře pojistitelů a České asociace pojišťoven a jedinou online pojišťovnou na českém trhu. Své produkty a služby nabízíme prostřednictvím přímých prodejních kanálů, tedy přes telefon a internet.

 

Sídlo naší společnosti je v Praze. Kromě Klientského centra, jež se nachází na stejné adrese jako sídlo společnosti, nemáme žádné „kamenné“ pobočky. Věrni svému názvu, poskytujeme své služby klientům přímo. Díky tomu jim můžeme nabídnout nejen lepší servis a produkty šité na míru, ale i výhodnější ceny pojištění.

 

V současné době nabízíme pojištění motorových vozidel, tedy povinné ručení a havarijní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů a cestovní pojištění.

 

 

 

 Kontakt:

DIRECT Pojišťovna, a.s.

Jankovcova 1566/2b

170 00 Praha 7

Tel.: +420 225 290 111 (recepce)
Fax.: +420 225 290 411
E-mail: info@direct.cz

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020 | Designed by queue s.r.o.

© 2020 DD Klánovice