OREA HOTELS s.r.o. - nová trampolína pro chvíle odpočinku a zábavy

14.10.2012

OREA HOTELS s.r.o. - nová trampolína pro chvíle odpočinku a zábavy Díky vstřícnosti společnosti OREA HOTELS s.r.o. získaly naše děti novou trampolínu, na které si užijí mnoho zábavy úplně všichni. Za pěkný dar děkujeme.O společnosti:

OREA HOTELS představuje téměř 6000 připravených, komfortních hotelových lůžek, 1200 pohodlných míst u prostřených stolů s překvapivě kvalitní současnou gastronomií, desítky prestižních mezinárodních ocenění, tisíce krásných zážitků našich vážených hostů a více než tisícovku profesionálů, pro které je potěšením o vás pečovat v největším českém hotelovém řetězci s více než 20 hotely v těch nejatraktivnějších lokalitách celé České republiky...

 

Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS. V současné době jej tvoří více než 20 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách. Hotely operují pod značkou OREA HOTELS EXCLUSIVE a OREA HOTELS CLASSIC.

Společnost OREA HOTELS s.r.o. byla založena v prosinci 1992. Cílem OREA HOTELS je  rozšíření ubytovacích kapacit na trhu hotelů střední a vyšší kategorie nejen v  České republice. Hledáme hotely střední a větší velikosti, které bychom si mohli od jejich vlastníků pronajmout nebo koupit za účelem provozování.


Dále hoteliérům a investorům nabízíme  spolupráci formou franšízinku nebo management kontraktu. Zájemcům o tyto formy spolupráce nabízíme dokonalý přehled  hotelového trhu a zavedení vysokého  standardu služeb a péče o hosta, stejně jak v námi provozovaných hotelech, díky našemu systému standardů kvality.

Společnost OREA HOTELS s.r.o. je členem koncernu CIMEX. Ve spolupráci s realitními a poradenskými firmami koncernu nabízí naše společnost  vlastníkům hotelů a investorům do hotelových nemovitostí komplexní servis. Společnosti koncernu nabízejí služby počínaje ekonomickým poradenstvím, přes facility management, přípravu a zajištění rekonstrukce, po vyhledání vhodného nájemce nebo kupce nemovitosti (hotelu). Pro investory jsme připraveni najít vhodnou nemovitost a zajistit její koupi.

Hotely jsou členy Asociace hotelů a restaurací. OREA HOTELS díky unikátnímu zázemí a možnostem může nabídnout ucelený produkt pro všechny segmenty trhu v ČR. Prostřednictvím nabídky, kterou Vám předkládáme na následujících stranách bychom Vás rádi přesvědčili o tom, že máme ty nejlepší předpoklady poskytnout Vám širokou škálu služeb na špičkové úrovni.
 

  •     lázeňské a wellness pobyty
  •     přípravu a realizaci kongresů, konferencí, školení, prezentací nebo třeba slavnostního večera
  •     pobyty pro rodiny s dětmi, ale i s domácím mazlíčkem
  •     pro sportovce: lyžařské pobyty na horách, cykloturistika


Od roku 2000 pravidelně  OREA HOTELS získává  umístění "Českých 100 nejlepších" z více než 8000 společností. Jednotlivé hotely se pravidelně umisťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik. Společným marketingem a efektivním systémem prodeje disponuje řetězec kapacitou více než 6 000 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci.

Naše vize

Vytvoření středoevropského hotelového řetězce se zaměřením na domácí, ale i zahraniční klientelu, poskytující ubytovací, stravovací a související služby, odpovídající mezinárodním standardům ve střední cenové kategorii.Kontakt:

OREA HOTELS s.r.o.
generální ředitelství
Bělohorská 24
169 01 Praha 6

tel: 233 102 577
fax: 233 102 573
e-mail: info@orea.cz 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 62 kB

2.

2.

Velikost: 62 kB

3.

3.

Velikost: 72 kB

4.

4.

Velikost: 84 kB

5.

5.

Velikost: 74 kB

6.

6.

Velikost: 88 kB

7.

7.

Velikost: 53 kB

8.

8.

Velikost: 72 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice