Míče od Rádia Impuls

23.10.2012

Míče od Rádia Impuls Začalo to dopisem, který přišel mailem naší paní ředitelce od jednoho z reportérů Rádia Impuls..... a skončilo to radostí našich mladých fotbalistů s míči na hřišti. Za věnované míče velmi děkujeme.
Obsah dopisu:

Dobrý den.

Vážená paní magistro,

obracím se na Vás s nabídkou.

V našem Ráááádiu už od začátku letošního roku probíhá takzvaný rok dobra. Nejen proto jsem se rozhodl také udělat alespoň malý dobrý skutek.

Za několik dní začínají Letní olympijské hry, napadlo mě tedy, že některému z dětských domovů věnuji za každou medaili, kterou v Londýně naši sportovci získají, nějaký pěkný míč. Věřím, že i tento malý dárek by mohl Vaše děti potěšit.

Vzhledem k tomu, že spolupracuji v Českém Brodě se Základní a Praktickou školou, kam od září nastoupí také některé Vaše děti, rozhodl jsem se pro Váš dětský domov.

Celou věc bych s Vámi rád probral osobně, ale už v pondělí odlétám do zahraničí a vracím se až po zahájení Her, proto volím raději tuto formu.

Slíbené míče bych Vám do domova přivezl několik dní po skončení her, tedy zhruba v polovině srpna. Termín bychom pak dohodli samozřejmě tak, aby se to hodilo Vám v domově. Pokud byste se ráda setkala ještě předtím, tak opět doma budu od 3. srpna a můžeme se nějak domluvit.

S pozdravem

Bc. Martin Šnajdr
Reportér pro Středočeský kraj a Tipsport extraligu

 


Rádio Impuls. Ráááádio. Stále dobře naladěni.

Rádio Impuls je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice. Každý den si jej naladí 1,047.000 posluchačů a minimálně jednou týdně ho poslouchá 2 072 000 lidí. Ráááádio s vyváženou kombinací české hudby, zpráv, dopravních informací a zábavy, šíří pozitivní impulsy, které pomáhají posluchačům dívat se na svět optimisticky.
Kontakt:

Rádio Impuls
Ortenovo nám. 15a
170 00 Praha 7

tel.: (+420) 255 700 700
fax: (+420) 255 700 721
email: impuls@impuls.cz

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice