Globus ČR, k.s. - vánoční dárky jako překvapení

15.1.2012

Globus ČR, k.s. - vánoční dárky jako překvapení Poděkování ředitelky DD Klánovice společnosti Globus ČR, k.s.Globus Černý Most
Globus ČR, k.s.
HM Praha Černý Most
Chlumecká 765/6, 198 18 Praha 9
K rukám p. ředitele a p. Jany Trédlové

 

Klánovice, 23. 12. 2011

 

Vážené dámy, vážení pánové,

ráda bych Vám jménem dětí v Dětském domově Klánovice poděkovala za dárky, které jsme od Vás obdrželi. Díky Vám mají naše děti stejné vánoce jako děti v rodinách. Jsme Vám za to opravdu vděční, protože z provozního rozpočtu dětského domova můžeme pro děti zajistit základní potřeby, ale na hodnotnější dárky už nezbývá.

Přála bych Vám zažít to, jak se děti na dárky a z dárků těší. Ještě jednou velmi děkujeme. Doufáme, že se s Vámi setkáme i v novém roce, třeba na naší vánoční besídce, kam vždy zveme sponzory. Budeme rádi, pokud si najdete čas a navštívíte nás.

Přejeme Vám úspěšný nový rok.

 

Dana Kuchtová,
ředitelka Dětského domova Klánovice

 

 

 

O společnosti:

Jak to všechno začalo...
Před více než 150 lety v sárském St. Wendelu. Právě tehdy a právě tam vedl malý obchůdek s potravinami zakladatel budoucí firmy Globus Franz Bruch. Rodinná společnost prosperovala, rozrůstala se, inovovala… V 60. letech minulého století se objevila zásadní novinka: samoobslužný prodej. K hypermarketům, jaké známe, už stačilo udělat jen malý krůček. I přes velikost a počet svých prodejen je však dodnes Globus rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům. Zkrátka: Pro vás cokoliv.


Jak to bylo v České republice...
Globus zde odvedl vpravdě pionýrskou práci. Byli jsme prvním hypermarketem, který na náš trh vstoupil. Šlo o riskantní krok, protože nikdo nevěděl, jak zákazník na prodejny typu hypermarketu zareaguje. Neodmítne je? Ukázalo se, že nikoli. Výsledkem je úspěch. Pochopili jsme, že v České republice musíme dosáhnout evropské úrovně v rekordním tempu. Denně nabízet víc než jiní, denně bojovat o vaši přízeň. Jak jste si možná všimli, snažíme se.

 

 

 


Kontakt:

Hypermarket
Chlumecká 765/6,
198 19 Praha 9

tel.: 222 804 111

 

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv | Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice