Coca-Cola - pomoc při využití volného času dětí

13.2.2012

Coca-Cola - pomoc při využití volného času dětí V prosinci roku 2000 společnost Coca-Cola rozběhla projekt podpory deseti dětských domovů v České republice. Myšlenka dlouhodobé podpory vybraných dětských domovů vzešla z nápadů zaměstnanců společnosti v interním průzkumu, ve kterém si přáli větší angažovanost firmy v charitativní oblasti. Do tohoto projektu je zařazen i náš dětský domov. Za spolupráci velmi děkujeme.

 

O projektu společnosti Coca-Cola ČR

Dětské domovy jsme vybrali poblíž měst, ve kterých sídlí naše obchodní či administrativní centrum. Jsou to Boršov nad Vltavou, Brno, Brušperk (nyní Frýdek-Místek), Jablonec nad Nisou, Mariánské Lázně, Olomouc, Plzeň, Prahu 9, Ústí nad Labem a Vrchlabí, kde je v tuto chvíli přihlášeno 430 dětí.

V rámci prvního kontaktu byl náš realizační tým postaven před fakt nutnosti navštívit každý dětský domov osobně. Nezbývalo než ve vánočním shonu najezdit více než 2000 kilometrů, setkat se s ředitelkami a řediteli, domluvit se na tom, jaká forma spolupráce by jim nejvíce vyhovovala, zaznamenat seznamy dětí pro budoucí databázi a hlavně domluvit konkrétní termín vánoční nadílky, kterou se odstartovala dlouhodobá spolupráce mezi společností Coca-Cola a dětskými domovy.

Naším cílem je přispět ke zlepšení každodenního života dětí v domovech. Chceme, aby si děti mohly díky naší podpoře dovolit to, co si běžně mohou dovolit jejich vrstevníci ve škole. Jinými slovy, nechceme přispívat na opravu střechy tělocvičny v domově, ale chceme přispět například na využití volného času dětí v domovech. Kromě dárků pro děti tak domovům pomáháme při organizaci jejich akcí, přispíváme na výlety dětí, podporujeme individuální zájmy dětí a podobně. V neposlední řadě také chceme, aby celý projekt byl o komunikaci a obyčejné lidské angažovanosti. Z tohoto důvodu je projekt vlastně v rukou patronů, tedy našich zaměstnanců na pobočkách, kteří se práci s domovy částečně v pracovní době, ale také velkou částí v době mimopracovní věnují, setkávají se s dětmi při oslavách, účastní se vánočních besídek, posílají jim blahopřání. Společnost tak vlastně "jen" přidá peníze a nezbytnou administrativu. My všichni chceme jen svým dílem přispět ke každodennímu životu dětí v domovech.

 

Kontakt:

Coca-Cola Company Česká republika

Klientské oddělení: +420 283 015 666

 

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři | Spolupracujeme   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 20 kB

2.

2.

Velikost: 46 kB

3.

3.

Velikost: 41 kB

4.

4.

Velikost: 66 kB

5.

5.

Velikost: 31 kB

6.

6.

Velikost: 92 kB

7.

7.

Velikost: 36 kB

8.

8.

Velikost: 31 kB

9.

9.

Velikost: 18 kB

10.

10.

Velikost: 28 kB

11.

11.

Velikost: 29 kB


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020 | Designed by queue s.r.o.

© 2020 DD Klánovice