Capgemini Czech Republic s.r.o. - nečekané překvapení k Vánocům

14.1.2014

Capgemini Czech Republic s.r.o. - nečekané překvapení k Vánocům Díky snaze pomoci nám s letošními dárky pod stromeček jsme díky iniciativě zaměstnanců společnosti Capgemini Czech Republic s.r.o. dostali čtyři výkonné notebooky pro naše teenagery, dále kosmetiku, hry, karty do mobilů. Za tento krásný dárek velmi děkujeme.
Vážená paní

Markéta Karasová a další zaměstnanci firmy

Capgemini Czech Republic 

Prague 

Sales and Marketing support

Hadovka Office Park

Evropská 2588/33a, 

160 00 Prague 6, Czech Republic


Klánovice, 5. 2. 2012


Vážené dámy, vážení pánové, 

ráda bych Vám jménem dětí v Dětském domově Klánovice ještě dodatečně poděkovala za dárky, které jsme od Vás obdrželi k letošním vánocům. Vím, že jste celou sbírku a nákup vánočních dárků iniciovali jako soukromé osoby – zaměstnanci jedné firmy. O to víc si vážíme toho, že jsme od Vás dostali takové krásné dárky – 4 notebooky, kosmetiku, hry na počítače, telefonní kredity aj. 

Děti měly z dárků opravdovou radost. Sháníme každý rok na vánoce sponzory, protože náš rozpočet postačuje na slušné pokrytí běžných potřeb dětí, ale opravdu nám z toho nezbude na nákup hodnotnějších dárků. Letos se nám podařilo sehnat více sponzorů, ale Vy jste byli spolu s firmou Glóbus, zaměstnanci firem Novartis a PPL našimi nejvýznamnějšími sponzory. 

Byli bychom rádi, kdybyste nás mohli navštívit u nás v domově a podívat se, jak děti žijí a jak se jim i díky Vaší pomoci dobře daří. 

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši vánoční iniciativu a těšíme se na viděnou. 


S pozdravem,

Dana Kuchtová, ředitelka DD Klánovice
 

O společnosti:

CAPGEMINI JE SPOLEČNOST S CELOSVĚTOVĚ VEDOUCÍM POSTAVENÍM V OBLASTI PORADENSTVÍ, TECHNOLOGIÍ, OUTSOURCINGU A LOKÁLNÍCH PROFESIONÁLNÍCH SLUŽEB.

Hlavní sídlo máme v Paříži a působíme ve více než 30 zemích světa. Jsme především firmou založenou na lidech – máme přes 88 000 zaměstnanců v Severní Americe, Evropě a Asijskopacifickém regionu. Mimo managementu a podpůrných služeb tvoří naši společnost čtyři hlavní divize. Každá divize má své vlastní postupy řízení, ekonomická pravidla a hospodaří se svým vlastním ziskem.

Naše cíle a hodnoty

Naše činnost se řídí čtyřmi základními cíli:

Používat odborné znalosti ve prospěch klientů a partnerů prostřednictvím otevřeného přístupu založeného na spolupráci.

Zajistit udržitelný a ziskový dlouhodobý růst.

Zaručit akcionářům návratnost investic.

Podporovat rozvoj zaměstnanců.

Kromě těchto cílů máme ještě formalizovaný soubor sdílených hodnot, které tvoří etické základy při našich obchodních rozhodnutích a k utváření naší firemní kultury. Praktické uplatnění těchto hodnot a cílů lze najít v našem principu spolupráce Collaborative Business Experience, ve standardech, podle kterých hodnotíme svoji práci; a v závazcích vůči našim zaměstnancům.


Z historie

Od založení v roce 1967 si společnost Capgemini vybudovala pozici jedné z 5 největších společností v oblasti služeb a poradenství IT na světě. Za poslední 4 dekády jsme byli svědky období úspěchů, výzev i přehodnocování.
Náš dlouhodobý růst a s ním související rozšiřování nabízených služeb závisí na vnitřním rozvoji, mezinárodních akvizicích a organické expanzi. Následující historický přehled shrnuje naši cestu:

První roky (1967–1975)
Společnost Capgemini má své kořeny ve francouzském městě Grenoble, kde Serge Kampf založil v roce 1967 firmu Sogeti. V roce 1975 se společnost díky akvizici dvou velkých společností poskytujících IT služby – CAP a Gemini Computer Systems – stala přední evropskou firmou se zastoupením ve 21 zemích.

Čas pro expanzi (1975–1989)
Společnost dále rostla, vyvíjela se a přesouvala své zaměření od kapitálově náročných hardwarových řešení k intelektuálním službám vysoké hodnoty. V roce 1989 se společnost díky interní restrukturalizaci, evropské expanzi a vstupu na americký trh zařadila ve svém oboru mezi 5 předních společností na světě.

Nové strategie růstu (1990–1997)
Společnost Capgemini vybudovala praxi poradenství v oblasti managementu na světové úrovni prostřednictvím řady strategických akvizicí, včetně společností United Research (1990) a Mac Group (1991) v USA a Gruber Titze and Partners (1993) a Bossard (1997) v Evropě.

Budování budoucnosti (1998–současnost)
S tím, jak se světový trh IT vyvíjel, zvýšili jsme důraz na dvě z našich činností: místní profesionální služby a outsourcing. Také jsme vyvinuli přístup, který nazýváme Rightshore®. Tento přístup spoléhá na možnosti spolupráce v zahraničí – včetně 12 000 lidí v Indii (k únoru 2007, díky akvizici společnosti Kanbay) a v zahraničních centrech v Maroku a Argentině – tak na blízké zdroje v zemích, jako jsou Polsko či Španělsko.


Naši lidé

INDIVIDUÁLNÍ SCHOPNOSTI A KREATIVNÍ MYSL V SRDCI NAŠEHO ÚSPĚCHU

Již od našeho založení před 40 lety je naší největší předností schopnost sdílet dovednosti a kreativní přístup s našimi klienty.
Naše pracovní kultura je založena na odlišnostech, ale naši lidé sdílí některé základní přednosti:

Schopnost hladce a efektivně spolupracovat mezi sebou i s našimi klienty a partnery.

Odvážný a kreativní přístup, který je vždy doprovázen etickým přístupem a firemními hodnotami.

Závazek k naší misi a vizi - skrze technologie umožnit změnu a zvýšit tak svobodu našeho klienta

Za těmito sdílenými hodnotami se však skrývá výjimečná odlišnost našich lidí. Naše týmy jsou tvořeny lidmi s velkým rozpětím dovedností, zkušenosti a náhledů.

Naši odlišnost považujeme za jednu z hlavních strategických výhod a aktivně hledáme talentované lidí z různých kulturních, geografických i odborných oblastí.
 

Naše priority: motivace, učení se a rozvoj, zdraví, bezpečnost a duševní pohoda našich lidí. Děláme vše proto, aby u nás naši zaměstnanci mohli postavit svou kariéru.
 

 


Kontakt:

Capgemini Czech Republic s.r.o.
Hadovka Office Park
Evropská 2588/33A
160 00 Praha 6

Tel.: +420 222 803 678
Fax: +420 220 563 477
E-mail: reception.cz@capgemini.com 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice