Vladimír Kozohorský

31.5.2021

Vladimír Kozohorský Ve spolupráci s panem Vladimírem Kozohorským dostane tento rok každé dítě z našeho dětského domova kapesné zvýšené měsíčně o 300 Kč. Za tuto velkorysou pomoc děkujeme.

Díky tomuto příspěvku, který se přičítá ke kapesnému stanovenému zákonem,  si některé z dětí mohou dovolit koupit každý měsíc kredit na provoz mobilního telefonu, přilepšit si koupí sladkostí, jít do kina ...

S pomocí těchto peněz si naši starší děti, teenageři, hospodaří s vlastními studentskými konty,  učí se zacházet se svojí první platební kartou, zkouší pravidelně spořit  např. na dobu  Vánoc, prázdninové výlety,  či spolu s výdělky z prázdninových brigád si vytvářejí rezervu na dobu prvních kroků svého života po odchodu z dětského domova.

V roce 2009 věnoval pan Vladimír Kozohorský každému z nás pod Vánoční stromek nové horské kolo spolu s novou ochrannou přilbou.

Na Vánoce v roce 2010 jsme na každou skupinu dostali novou věž a na 5. skupinu  ještě velkou plazmovou televizi.

 

Za všechny dary mu opravdu velmi děkujeme.
 


Pozn:

Co to je studentské konto?

Studentské konto je běžným osobním bankovním účtem určeným mladým lidem starším patnácti let, studujícím na střední, vyšší odborné či vysoké škole. Se studentským kontem je vždy spojen větší či menší balíček produktů a služeb, který umožní studentům správu jejich osobních financí za velmi výhodných podmínek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři | Spolupracujeme   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 32 kB

2.

2.

Velikost: 20 kB

3.

3.

Velikost: 74 kB

4.

4.

Velikost: 76 kB

5.

5.

Velikost: 99 kB

6.

6.

Velikost: 92 kB

7.

7.

Velikost: 91 kB

8.

8.

Velikost: 107 kB

9.

9.

Velikost: 90 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (151)

7% (231)

87% (2628)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice