Dětská agentura kroužky s.r.o.

1.3.2014

Dětská agentura kroužky s.r.o. Dětská agentura Kroužky, s.r.o. organizuje zájmové kroužky již 11 let! Pro téměř 7000 dětí z 400 mateřských a základních škol v Praze.

Zabezpečujeme smysluplné, kvalitní, naučné a zábavné prožití volného času dětí od 3 do 15ti let. Děti v našich kroužcích sportují, vzdělávají se, věnují se umění a aktivně odpočívají. Pozitivně rozvíjíme jejich osobnost, talent a kamarádské vztahy mezi spolužáky. Naše kroužky probíhají přímo ve školách a školkách pro místní děti a žáky - ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na kroužky.

Vedení škol může veškerou organizaci kroužků přenechat na nás. Naši vyučující lektoři, které velmi pečlivě vybíráme, mají pedagogické, odborné vzdělání, nebo dlouholeté zkušenosti s výukou svého oboru.

Dbáme na spolehlivost, stálost, profesionální přístup a kreativitu. Spolupracujeme s Pedagogickou fakultou a Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a naše lektory školí přední odborníci jednotlivých oborů.

Vydáváme vlastní metodické knížky na jednotlivé kroužky. Pro naše děti pořádáme sportovní turnaje, taneční soutěže, vystoupení v divadlech a další akce.

Kdykoliv se na nás prosím obraťte, pokud chcete zorganizovat zájmové kroužky ve Vaší škole, doporučit vhodnou aktivitu pro Vaše dítě, přihlásit se do výběrového řízení na lektora/ku nebo zodpovědět jakýkoliv dotaz o kroužcích.
 

S přátelským pozdravem za Dětskou agenturu Kroužky

Marie Růžičková, ředitelka a jednatelka
 

http://www.krouzky.cz/

Kontakt:

Dětská agentura kroužky s.r.o.
Mánesova 3, 120 00 Praha 2

kancelář
asistentka - 777 133 639

tel: 224 250 498
fax 222 519 403
info@krouzky.cz
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Sponzoři | Spolupracujeme   |   Tisk   |   Poslat článek známému


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice