7. skupina

31.5.2021

7. skupina 7.RS

V naší rodinné skupině je šest dětí. Dva menší kluci mají velkou šanci, že se vrátí do svých rodin. S jejich rodinami dlouhodobě spolupracujeme, situace se doma postupně zlepšila a jsou podány návrhy soudu na zrušení ústavní výchovy. Dvě slečny, další členky naší rodinné skupiny, z toho jedna už dospělá a jedna patnáctiletá, jsou výbornými studentkami. K naší skupině patří i jedna dospělá dívka a jeden dospělý chlapec. Oba obývají tréninkové byty v dětském domově a jsou studenty vysokých škol.

 

Od 1.10.2020 se do bytu v Limuzské, detašovaného pracoviště DD Klánovice, nastěhovali noví nájemníci, děti, které přišly v říjnu do našeho dětského domova. Byt prošel úpravami, nakoupil se nový nábytek, zrekonstruovaly a vymalovaly dětské pokoje, kuchyně a obývák. Veškeré úpravy provedli vychovatelé 7. RS, koordinátorem byl strejda Jirka. Ještě zbývá dodělat sprchový kout v koupelně a stěnu v kuchyni. Prostředí je přívětivé, moderní a děti se zde cítí dobře. Větší úpravy budou probíhat na terase, kde bude vhodné vybudovat přístřeší a zázemí pro venkovní sezení.

Děkuji všem, kdo se akce zúčastnili i jinak k její realizaci přispěli. Správný domov je místo, kde se cítíme v bezpečí, kde si můžeme odpočinout a utéct před spěchem každodenního života. Věřím, že náš byt tato kritéria splňuje a je tak ideálním prostředím pro přípravu na opětovný návrat našich dětí do života.

 

Aleš

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Naše skupiny   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Obývák

Obývák

Velikost: 53 kB

Obývák 2

Obývák 2

Velikost: 39 kB

Dětský pokoj

Dětský pokoj

Velikost: 45 kB

Dětský pokoj 2

Dětský pokoj 2

Velikost: 35 kB

Kuchyně

Kuchyně

Velikost: 46 kB

Chodba

Chodba

Velikost: 41 kB

Chodba 2

Chodba 2

Velikost: 31 kB

Dětský pokoj 3

Dětský pokoj 3

Velikost: 36 kB

Dětský pokoj 4

Dětský pokoj 4

Velikost: 48 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (151)

7% (231)

87% (2628)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice