2. Skupina

7.9.2019

2. Skupina Naše skupina prošla v posledních týdnech poměrně zásadními změnami.

Významnou událostí byl příchod dvou chlapců, bratrů, ve věku 4 a 7 let. Starší dochází do přípravné třídy a dle slov třídní paní učitelky si vede velmi dobře. Mladší z obou bratrů navštěvuje školku, kde vychází s ostatními dětmi velmi dobře, je přátelský a taktéž šikovný. U nás na 2. skupině oba sdílejí jeden hezký pokojíček.
 
Další členkou skupiny je třináctiletá slečna, která navštěvuje základní školu v Praze, kde se ji taktéž daří. Má řadu zájmů, především však hraní her na Xboxu.
 
Členem skupiny je také chlapec ve věku třinácti let. Přišel před nedávnou dobou a stále se ještě rozkoukává, nicméně do kolektivu se začlenil velmi dobře. Chodí na základní školu a mezi jeho koníčky patří vše okolo počítačů.
 
Na skupině je také patnáctiletá dívka, která však z velké části žije již u své rodiny a v brzké budoucnosti nás pravděpodobně opustí zcela, protože se ke své rodině přestěhuje definitivně. V současné době studuje střední školu.
 
Posledním členem je sedmnáctiletá slečna, která však týden tráví na internátu střední školy, kterou úspěšně studuje. Když však o víkendu přijede, na skupině dotváří pozitivní atmosféru, která je typická pro její naturel. Mezi její zájmy a koníčky patří činnosti spojené s koňmi, které jsou zároveň předmětem jejího středoškolského studia.
 
 
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Naše skupiny   |   Tisk   |   Poslat článek známému

2s

2s

Velikost: 59 kB

2s

2s

Velikost: 47 kB

2s

2s

Velikost: 41 kB

2s

2s

Velikost: 52 kB

2s

2s

Velikost: 23 kB

2s

2s

Velikost: 35 kB

2s

2s

Velikost: 47 kB

2s

2s

Velikost: 40 kB


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice