Šestajovická šestka

2.11.2019

Šestajovická šestka Napřesrok jsme se opět přihlásili na běžecké závody ve vedlejší obci našeho domova a to v Šestajovicích, jak již napovídá název závodů.

Běhá se tam ve všech kategoriích od nejmenších až po veterány, dívky i chlapci, ženy i muži a navrch také psi (Caniscross)v doprovodu jednoho jeho majitele či vodiče. Zajímavé je, že má tato kategorie většinou lepší časy než jednotlivci v samostatných závodech. Běhy jsou na 6 km, pouze u mladších kategoriích se časy krátí. Vůbec to bylo vše ve znamení šestek. Šestý ročník, trasa na 6 km a také šest účastníků z našeho domova. Závodilo 5 dětí a jeden vychovatel. Všechny děti se umístily neuvěřitelně na bedně a přivezly medaile, dvě zlaté Niky a Nika, stříbrnou Anička a bronzové Jirka s Kirou. Takový výsledek je snad nejlepší ze všech sportovních účastí v historii, neboť všechny děti byly do třetího místa a přišel v době nostalgického vzpomínání na dřívější úspěchy. Jenom jim to kazil jejich vychovatel, který doběhl až na 22. místě. Marně jsem se vymlouval na silnou konkurenci, holt naše děti umí běhat opravdu skvěle!

Jan Hrabal, vychovatel

Autor: Bc. Miloš Markvart   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému