Pronájem tenisových kurtů

16.5.2011

Pronájem tenisových kurtů Nabízíme možnost pronájmu tenisových kurtů pro jednotlivce i skupiny. Tenisový kurt je možné si předem rezervovat telefonicky nebo on-line.

Venkovní kurt je v provozu pro veřejnost dubna do září (dle počasí se prodlužuje).

 


Cena za pronájem jednoho tenisového kurtu: 150,– Kč na 1 hodinu, úhrada jednotlivé hrací hodiny předem. 

Provozní doba:


pondělí - pátek od 8h-19h
sobota od 8h -12h


Rezervace kurtů:


Rezervace on-line

Telefonicky: +420 722 66 78 78
 

 

 
 Provozní řád kurtu v Dětském domově v Klánovicích

 Každý hráč, zájemce o hru a návštěvník kurtů je povinen se seznámit s hracím řádem tenisového dvorce a respektovat jím vymezená pravidla.


1.    Vstup na tenisový kurt je dovolen pouze po telefonické domluvě a pouze po uhrazení jednorázového poplatek za kurt.

2.    Členové dodržují rozvrh na dvorcích.

3.    Pro dvouhru i čtyřhru je určen časový limit na kurtu 55 minut (5minut určeno pro úklid),  kurt se předává dalším hráčům v celou hodinu.

4.    Dopředu lze rezervovat i více hodin v různé dny. Pokud se ale hráči nemohou dostavit na rezervované hodiny, je třeba je telefonicky zrušit a to min. 3 hodiny předem. Pokud se hráči nedostaví ke hře a  nedojde k zrušení rezervace, dochází ke zrušení dlouhodobé rezervace.

5.    Přivede-li si dospělý hráč  do areálu dítě mladší 14 let, ručí za jeho bezpečnost.

6.    O způsobilosti dvorců ke hře rozhoduje pověřená osoba.

7.    Tenisová obuv s hladkou podrážkou je bezpodmínečnou podmínkou pro vstup na dvorec a ten, který tuto podmínku nesplňuje, bude pověřenou osobou ze dvorce vykázán.

8.    Na dvorcích je nutno chovat se tiše a disciplinovaně. Je přísně zakázáno jakékoliv vulgární vystupování a pokřikování. Oprávněná osoba je oprávněna, při nedodržování citace tohoto bodu, hráče okamžitě napomenout a při neuposlechnutí tohoto napomenutí hráče z dvorce vykázat.

9.    V celém areálu je třeba zachovávat čistotu, ticho a základní principy společenského chování. Na dvorcích platí navíc zákaz kouření a vodění zvířat  (psů).

10.     Návštěvníci jsou povinni zacházet šetrně s veškerým zařízením areálu.

 

 

 

 

 

 

  

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice