Prázdniny na 3. skupině

9.9.2019

Prázdniny na 3. skupině Není čas ztrácet čas.

Letos nám to začalo hezky zostra, a to hned 29.6., kdy naši dva malí sportovci odjeli na sportovně zážitkový tábor "Rustonka". Vrátili se ověnčeni medailemi, ostatně jako každý rok.
Sotva jsme po příjezdu stihli přeprat tepláky, už bylo zabaleno na fotbalové soustředění s FC Klánovice. Dvoufázový trénink na travnatém hřišti u lesa byl velmi náročný. Domů se nám chlapec vrátil také ověnčen. Klíšťaty.
Mezitím odjel i náš předškolák na tábor dopravních podniků "Dopraváček". Ten se nám pro změnu vrátil s dopravní cedulí.
Následovalo sportovní soustředění téměř dospělého vtipálka naší skupiny, který vrcholově hraje lacrosse a pravidelně nastupuje i v zápasech české reprezentace. 14 dní před soustředěním v zahraničí pilně studoval základy francouštiny, aby den před odjezdem zjistil, že soustředění proběhne ve Vídni.
První letošní celodomovní akcí byl tábor Immanuel. Dny plné her, sportu, výletů a večerního přejídání "libovými špekáčky" u večerního táboráku.
Nejpozoruhodnější akcí však byl pobyt ve Špěnělsku, kam jely téměř všechny děti. Výlet do Barcelony, pobyt v aquaparku, slunce, pláže a moře vln si všichni užili do sytosti. Rád bych zárovň na tomto místě rád poděkoval nepřímému sponzorovi této akce, firmě Panthenol.
Na závěr prázdnin jsme si udělali ještě jednu, spíše komornější akci, pouze pro naši osmičlenou skupinu, "týdenní nicnedělání u Máchova jezera". Program této akce jsme splnili také do puntíku, i když nám to dalo zabrat.
 
Markvart Miloš, vychovatel
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Prázdniny na 3. skupině

Prázdniny na 3. skupině

Velikost: 50 kB

Prázdniny na 3. skupině

Prázdniny na 3. skupině

Velikost: 56 kB

Prázdniny na 3. skupině

Prázdniny na 3. skupině

Velikost: 54 kB

Prázdniny na 3. skupině

Prázdniny na 3. skupině

Velikost: 9 kB


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020 | Designed by queue s.r.o.

© 2020 DD Klánovice