Memoriál Martina Němce

24.5.2018

Memoriál Martina Němce Na pražské Slávii se uskutečnila dne 23. května kvalifikace v rámci fotbalového turnaje o postup do národního finále.

Zároveň se jednalo o první ročník Memoriálu Martina Němce, hocha z našeho dětského domova, který 1. září loňského roku ve svých 19 letech tragicky zahynul. Velmi dojemně Martina připomenul člen našeho týmu David a všichni na stadionu mu pak věnovali tichou vzpomínku.
 
Turnaj začal svižně a z počátku vše vypadalo, že pravděpodobně postoupíme do národního finále. Vyhráli jsme skupinu a v semifinále pak narazili na Pardubice, které byly druhé ve skupině "B". Zde však nás nejtěsnějším rozdílem porazili a zápas o třetí místo zaručující ještě postup naši hráči bohužel nezvládli. Marné bylo naše volání: za Martina! A fandění jako v první lize. Postup se těsně nezdařil, ale nepopulární čtvrté místo z osmi týmů také není špatné. Tak chlapci, někdy příště to zvládneme určitě lépe.

Jan Hrabal
 
 

Autor: Bc. Miloš Markvart   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše nové stránky?

4% (96)

5% (139)

90% (2120)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019 | Designed by queue s.r.o.

© 2019 DD Klánovice