Atletika v Dolních Počernicích

21.5.2013

Atletika v Dolních Počernicích O víkendu 11. a 12. června, proběhl již 15. ročník memoriálu v běhu Lucie Hanušové, který spadá do DD - Cupu.

 

 

 

Soutěžilo vždy 5 dětí z 36 dětských domovů zařazených do osmi kategorií z celé republiky.

Začátek nebyl z naší strany příliš povedený. Tři závodníci drželi po sobotních dvou soutěžích, pozice zhruba ve středu pole, pouze Jakub byl průběžně na čtvrtém místě. Fanynka  z počátku bojovala spíš sama se sebou a potvrdilo se zde, že když chybí motivace, není to pak ani v nohách.

Mezitím po celý den, předváděla své umění Policie ČR. Psovodi, pyrotechnici nebo jízdní policie, získávala od diváků zasloužený potlesk, stejně jako běžci. V podvečer následovala multi - žánrová hudební produkce,  kde vystupovali Marcus, Luštěla, taneční soubory a mnozí další. Celý večer zakončila ohnivá šou a dech beroucí ohňostroj, na počest výročí memoriálu.

Neděle, byla zase ve znamení třetího a zároveň posledního vytrvalostního běhu. Fanynka tentokrát zaběhla famózně a svůj rozběh, čítající 16 závodnic suverénně vyhrála. Poskočila tak hned o několik míst dopředu v celkovém pořadí a pomohla tím i našemu domovu. Ostatní děti si pozice udržely či pouze minimálně ztratily, tak z toho v součtu, bylo docela solidní 16. místo mezi domovy. Děkujeme, kromě již zmíněných, ještě Filipovi, Martině a Jardovi za jejich výkony a krásný víkend.

Jan Hrabal, vychovatel
 

Autor: Bc. Miloš Markvart   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 52 kB

2.

2.

Velikost: 55 kB

3.

3.

Velikost: 65 kB

4.

4.

Velikost: 49 kB


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020 | Designed by queue s.r.o.

© 2020 DD Klánovice