Albert triatlon tour

21.5.2013

Albert triatlon tour V Nových Butovicích se 14. května odpoledne uskutečnil třetí ročník Albert triatlon tour, inspirovaný triatlonistou a reprezentantem České republiky Tomášem Slavatou.

Smysl celé akce je takový, že každý má mít možnost se prosadit a dostat šanci, ať již pochází z jakéhokoliv prostředí. Naše děti si zde vedou úspěšně a nejinak tomu bylo i tentokrát.

Bohužel, první místo a s tím spojené nové jízdní kolo, nikdo z našich dětí neobsadil, ale přesto máme stříbro díky Filipovi, který se svým přístupem, stává skutečným profesionálem. Cenná jsou i obě třetí místa, Jakub a Martin, byť patřili ve své kategorii k nejmladším startujícím, vybojovali bronzové medaile.

Hlavně Martin v úžasném závodě skvěle bojoval. Mile překvapil Ríša, přestože i on byl ve svém závodě nejen nejmladším, ale i zdaleka nejmenším účastníkem.

Čtvrté místo v silně obsazené kategorii ročníků 1998 - 2000 není vůbec nevděčné, naopak je velkým příslibem. Jsi frajer Ríšo. Zbývající dvě dívky, Helena a Fanynka neměly v náročném závodě již sílu, odhodlání, ani um se prosadit do předních pozic.

Byl to hezký závod a nás může těšit postup Filipa za 2. místo do národního finále, kam postupují, jen ti nejlepší z republiky.

Jan Hrabal, vychovatel

Autor: Bc. Miloš Markvart   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému