Výběh a výšlap na Milešovku

14.10.2020

Výběh a výšlap na Milešovku Dětský domov Klánovice se zúčastnil výběhu a výšlapu na Milešovku.

V sobotu 10.října 2020 jsme se vypravili do Ústeckého kraje, obce Lukov, abychom absolvovali výstup na královnu Českého středohoří (německy Böhmisches Mittelgebirge), horu Milešovku, která je vysoká 837 m.n.m.
Pořadatelem akce bylo neformální sdružení "Běhej s námi", jehož partnerem je neziskovka "ano, ANO" Lídy Zachové, podporovatelky sportu a aktivního života, která je  donátorkou našeho dětského domova.

Trasa byla dlouhá 18 km. Start a cíl byl v obci Lukov, vrchol Milešovky byl místem pro občerstvení. Vedle našeho domova se do akce zapojily dětské domovy z Litoměřic a Unhoště.

Téměř celý den pršelo, ale na vrcholu Milešovky se zrovna udělalo hezky, takže jsme měli impozantní výhled na České středohoří.

A kdo reprezentoval DD Klánovice? Anička, Nikolaj, Andy, Tobík, Jára a Wiliam. Záda jim jistil strejda Aleš. Nikolaj neuvěřitelně absolvoval celou trasu během a je to velký borec. Skvělá byla i Anička s Járou, kteří byli spolu v tandemu, a rovněž výborní Andy s Tobíkem. Aleš šel v tandemu s Wiliamem jako jeho motivátor a Wiliam skutečně bojoval.


Aleš

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Fotogalerie   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Milešovka

Milešovka

Velikost: 51 kB

Milešovka 2

Milešovka 2

Velikost: 43 kB

Milešovka 3

Milešovka 3

Velikost: 82 kB

Milešovka 4

Milešovka 4

Velikost: 103 kB

Milešovka 5

Milešovka 5

Velikost: 68 kB

Milešovka 6

Milešovka 6

Velikost: 115 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (151)

7% (231)

87% (2628)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice