Stylově v luxusu aneb krulišácké pozdní odpoledne v restauraci Zvon

23.9.2012

Stylově v luxusu aneb krulišácké  pozdní odpoledne v restauraci Zvon Díky ochotě vedení a vstřícnosti personálu jsme strávili parné odpoledne v příjemně klimatizovaných interiérech stylové restaurace Zvon, kde jsme si pochutnali na vynikajících specialitách vyhlášené farmářské kuchyně. Krásné interiéry, vzorná obsluha a hlavně dostatek jídla a pití za poloviční cenu, to vše uspokojilo i ty největší jedlíky. Za krásný zážitek v Českých Budějovicích mnohokrát děkujeme.

 

O restauraci:

Restaurace Zvon přímo v srdci historického centra Českých Budějovic moderním způsobem rozvíjí vyhlášenou tradici jihočeského pohostinství. Stylové prostředí citlivě zrekonstruovaného domu z 16. století je ideálním místem k setkávání uskvělého jídla i pití.  Nabídka jídel jistě potěší všechny příznivce tradiční české a vídeňské kuchyně připravované výhradně z kvalitních a čerstvých surovin. Na své si přijdou i milovníci farmářské kuchyně, kteří kladou důraz také na regionální původpotravin a etický rozměr jejich získávání. Jedinečný kulinářský zážitek podtrhují dobře ošetřená piva ze sortimentu Plzeňského Prazdroje a široký výběr kvalitních vín. K restauraci patří také stejnojmený hotel v Českých Budějovicích, který jistě rádi využijete, pokud se plánujete v zdržet déle.
Farmářská kuchyně:

Všechny pokrmy v naší restauraci Zvon připravujeme výhradně z kvalitních a čerstvých surovin. Pro ty z Vás, jimž kromě kvality a chuti jídla záleží také na jeho původu a způsobu produkce, jsme rozšířili naši nabídku o pokrmy uvařené ze surovin od pečlivě vybraných jihočeských pěstitelů, chovatelů a zpracovatelů. Díky tomu se na Váš talíř dostanou pouze mistrně zpracované potraviny získané podle tradičních pěstitelských a chovatelských postupů, v nichž není žádné místo pro chemické přípravky nebo nešetrný přístup ke zvířatům či krajině. Nabídka naší farmářské kuchyně se přirozeně liší podle jednotlivých ročních období. V zimě v ní budete marně hledat třeba čerstvě natrhané ovoce, přesto věříme, že zážitek z návratu k tradici a opravdovosti kuchyně našich předků Vám bohatě vynahradí přechodnou absenci některých sezonních produktů.


 

 

 

Kontakt:

Restaurace ZVON

Nám. Přemysla Otakara II. 90/28
370 01 České Budějovice
Česká republika

Tel.: +420 381 601 601
Fax: +420 381 601 605
E-mail: ghz@hotel-zvon.cz

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Fotogalerie   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 59 kB

2.

2.

Velikost: 57 kB

3.

3.

Velikost: 66 kB

4.

4.

Velikost: 31 kB

5.

5.

Velikost: 49 kB

6.

6.

Velikost: 69 kB

7.

7.

Velikost: 37 kB

8.

8.

Velikost: 22 kB

9.

9.

Velikost: 36 kB

10.

10.

Velikost: 30 kB

11.

11.

Velikost: 44 kB

12.

12.

Velikost: 49 kB


Související články

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice