Prázdniny 4. skupiny

9.9.2017

Prázdniny 4. skupiny Prázdniny, brrrrrr! To zas bude něco. S rodiči , tábor s budíčkem, nuda s babičkou , hlídání sourozence , každý týden příprava na školu (… abychom byli připraveni …), táta chce měnit střechu na domku atd.

Tak tyhle starosti, opravdu nemáme! Huráá na prázdniny!

Letos bylo všechno jinak. Už v dubnu jsme si všichni sedli a Petr navrhl plán, abychom opustili prostory DD na celé prázdniny. Hned jsme dostali úkol , aby si každý udělal vlastní plán ( být s rodiči, příbuznými , s kamarády, brigády atd. ). Postupně jsme to dávali dohromady a v červnu byl plán hotový.

Prvních čtrnáct dní jsme vyrazili za našimi blízkými. Tam jsme vlastně odjížděli v průběhu prázdnin, jak nám i blízkým to vzájemně vyhovovalo. Ti co nemohli a nebo neměli kam odjet , strejda Petr vzal s sebou na dovolenou do Itálie. My ostatní jsme se po čtrnácti dnech sešli u nás na skupině a vyrazili spolu s tetou Janou za nimi na dalších čtrnáct dní. Pecka, že jo? Zdálo by se to moc, ale opak byl pravdou. Každý den koupání v moři dle libosti a sluníčka co jen chcete. Večerní promenády , trsání na koncertě, dvoudenní blbnutí v zábavném parku plném atrakcí, to prostě čas jen letí. A druhá pecka! Na poslední týden za námi přijela teta Dana ( ředitelka ) se svýma znavenýma nohama a tak jsme jí mohli oplatit celoroční starost o nás tím , že jsme jí neustále obskakovali a starali jsme se o ni.

Ani se to nezdálo a po návratu byl první měsíc fuč. Druhý jsme začali po vyprání všech věcí odjezdem k tetě Radce na Vysočinu. Celý týden nádherného programu ( Návštěva Pekla, byl fakt zážitek – DOPORUČUJEME ) utekl jak voda a už nás převážela teta na Immanuel tábor, kde máme možnost potkat se se všemi dětmi z DD. I s těmi, kteří už domov opustili. Na tenhle tábor jezdíme fakt rádi. Je tam moc příjemné ubytování, strava a program je zároveň veden i v anglickém jazyce. Letos nás měly na starost slečny z Irska. Spousta her, zábavy, legrace a nových poznatků. Znova zde s námi trávila čas i Dana ( ředitelka ) a s ní spousta vychovatelů. Když jsme se loučili, nebylo nám smutno, protože jsme věděli, že za rok se sem vrátíme. Z tábora nás strejda Petr Převezl k tetě Janě na chatu u Přelouče. Další týden dobrodružství a zábavy v lese u rybníka se spoustou výletů do okolí. Když se měl strejda vrátit i se svojí rodinou, připravili jsme pro ně bojovku se strašením. Lekli se všichni. Ten večer jsme šli pozdě spát a Jana vyprávěla strašidelné příběhy. Druhý den jsme vyrazili dál za plněním plánu prázdnin. Dalším cílem byla Malá Morávka, Horský hotel Brans v Jeseníkách. Vracíme se tam každý rok. Je tam opravdu nádherně a bohatý program. Pohoda, volnost , svoboda, tak by se to dalo shrnout. Další pecka! Setkává se tu celá naše skupina. Přijíždí i Ríša s Fanynkou. Tůry, vodopády, Praděd, motokáry, bowling, lanové centrum , paintball, koupání ve vyhřívaném bazénu ( i v noci ), borůvkové hody atd. . Nedivte se, ale tady to opravdu uteklo. Tak a hurá zpátky ku Praze. Nejdříve , ale strejda Petr zajel do Ostravy a odvezl Barču s Aničkou k babičce na zbytek prázdnin. V Praze nás opustil Ríša s Fanynkou a my ostatní vyrazili do Příbrami. Chanelka tady nastupovala od pondělí na příměstský tábor ke koním. Čekali jsme , že bude unavená ( tábor od 8.00 – 16.00 ), ale ani náhodou. Každý den se vracela nadšená a tak jsme místo odjezdu na chalupu, podnikali výpravy v okolí Příbrami , aby jí nebylo líto, že jsme pryč bez ní. I tady to uteklo jako voda.

Najednou nám při návratu došlo, jak byly prázdniny krátké a zároveň dlouhé. Byly to krásné prázdniny, poznali jsme spoustu nových lidí, míst a hlavně , všude na nás byli hodní. Nejlépe to poznáte z našich fotek.

Tak za rok, čau!

strýc Petr

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv | Fotogalerie   |   Tisk   |   Poslat článek známému

dov

dov

Velikost: 53 kB

dov

dov

Velikost: 54 kB

dov

dov

Velikost: 47 kB

dov

dov

Velikost: 46 kB

dov

dov

Velikost: 52 kB

dov

dov

Velikost: 75 kB

dov

dov

Velikost: 77 kB

dov

dov

Velikost: 79 kB

dov

dov

Velikost: 48 kB

dov

dov

Velikost: 58 kB

dov

dov

Velikost: 76 kB

dov

dov

Velikost: 36 kB

dov

dov

Velikost: 45 kB

dov

dov

Velikost: 72 kB

dov

dov

Velikost: 96 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (154)

7% (232)

87% (2636)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice