Volný čas dětí na bowlingu a aquaparku

24.6.2011

 Volný čas dětí na bowlingu a aquaparku Děti u nás tráví volné chvíle různým způsobem, převážně si organizují svůj čas po splněných povinnostech sami.

 V některém období se však objeví  spousty nabídek a pozvánek pro náš domov, nejčastěji to bývá před vánoci a  pak ještě před letními prázdninami, což je právě nyní. Akce doslova střídá  akci a ne vždy se všem trefí do noty, a tak děti k ničemu nenutíme a  necháme na jejich zvážení, zda se zúčastní, vzhledem k širokému spektru  zájmů se vždycky někdo najde, třeba u koncertů, výstav a podobně. Ke  spontánnímu nadšení dojde pokaždé, když se jede do aquaparku jako 19.  května, kdy nás spolehlivě odvezla společnost Klenka Bus do Čestlic, tam  to vždycky děti rozbalí. Trychtýř, twister, divoká řeka, mořské vlny, to  je jen část z mnoha lákadel. Vychovatelé mají plné ruce práce, aby naše  divoké děti uhlídaly. Jakmile sjedou divokou řeku, hned utíkají zpět  nahoru a pouštějí se střemhlav zase dolů. Je třeba velmi poděkovat  provozovatelům Aquaparku, kteří návštěvu dětí z dětských domovů v  Čestlicích umožnili.

 

 25. května to byl zase bowling, který využilo mnoho dětí. Vítězové bývají  obyčejně totožní, Standa z Kruliše nebo Vlasta z Kasalu, proto je každý  chce mít ve své skupině, aby právě ta jejich pětičlenná vyhrála. Standa má  výbornou techniku a Vlasta zase skvělý švih. Bohaté občerstvení bylo  gastronomickým zážitkem a hezkou tečkou za příjemným odpolednem v  bowlingovém klubu Radava SC.

 Za všechna pozvání a nabídky pro naše děti moc děkujeme.


Jan Hrabal,  vychovatel
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv | Společné akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 70 kB

2.

2.

Velikost: 63 kB

3.

3.

Velikost: 63 kB

4.

4.

Velikost: 75 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (132)

7% (229)

87% (2608)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice