Vánoční besídka 2018

26.12.2018

Vánoční besídka 2018 Dne 12. 12. 2018 se v Dětském domově Klánovice konala vánoční besídka.

Zveme na ni vždy kamarády našich dětí, rodiče, příbuzné, hostitele, učitele ze škol, které naše děti navštěvují, přátele dětského domova, sponzory a nevládní organizaci, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme - Letní dům.
Letos jsme měli velkou radost, protože nás navštívil nový radní pro školství kraje Praha, pan Vít Šimral, kterému vychovatelé a děti z jedné rodinné skupiny připravili opravdu "pirátské" přivítání. Snad se na nás proto pan radní nebude zlobit, pirátské tričko mu moc slušelo...
Stejnou radost jsme měli z toho, že na naši besídku přišla nová starostka Klánovic, paní Zorka Starčevičová, v doprovodu místostarosty pana Jiřího Beka a radního, bývalého pana starosty, Petra Soukupa. Uvítali jsme i ředitele ZŠ Klánovice, pana Michala Černého, jeho paní zástupkyni Jolanu Fuchsovou a paní učitelky ze ZŠ, přijel i ředitel ZŠ Chvaly, pan Martin Březina, zkrátka to bylo hezké komunitní setkání s úžasnou reprezentací.
A nesmím zapomenout ani na milé sponzory, které tentokrát reprezentoval pan ředitel firmy Dimension Data Petr Hübl, který si našel čas a shlédl celou besídku a ještě přijede jednou jako Ježíšek - zaměstnanci firmy Dimension Data připravili pro naše děti vánoční dárky.
Byl to pro nás krásný večer, děkujeme všem za účast a nejvíc dětem z domova, vychovatelkám a vychovatelům, kteří připravili program besídky. Velký dík i paním kuchařkám a všem, kteří připravili pohoštění.
Tak zase za rok na viděnou a všem přátelům dětského domova přejeme krásné Vánoce.
 
Dana Kuchtová, ředitelka DD Klánovice
 
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Vánoční besídka 2018

Vánoční besídka 2018

Velikost: 46 kB

Vánoční besídka 2018

Vánoční besídka 2018

Velikost: 51 kB

Vánoční besídka 2018

Vánoční besídka 2018

Velikost: 48 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (136)

7% (230)

87% (2620)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice