Vánoce 2013 - poděkování sponzorům

19.3.2014

Vánoce 2013 - poděkování sponzorům Vánoce 2013 byly pro děti v Dětském domově Klánovice opět štědré.


Za to děkujeme především našim sponzorům, protože sehnat dárky padesáti dětem tak, aby se necítily oproti svým vrstevníkům ve škole a jinde handicapované, je z rozpočtu dětského domova nemožné.

Našimi sponzory byli již tradičně přátelé z firmy Capgemini Praha a z firmy PPL Líbeznice. Je úžasné, že někdo dokáže v předvánočním shonu myslet nejen na sebe, ale i na děti, které nemají rodiče. Mezi takové lidi už několik let patří paní Markéta Karasová z firmy Capgemini a paní Lída Kostelánská z firmy PPL Líbeznice. Obě jsou duší našich vánoc - na dárky zorganizují ve firmách sbírku, nakoupí a zabalí je, dokonce nám dárky přivezou do domova. Náš dík patří především těmto dámám, ale samozřejmě i všem zaměstnancům těchto dvou firem, kteří na dárky přispěli.

Nově jsme získali i podporu z firmy Tesco Brandýs, kam naše děti poslaly obrázky a přání. Obrázky se asi líbily, protože zákazníky Tesca oslovily a ti nám poslali mnohé pěkné dárky, které byly namalované na obrázcích. Nesmíme zapomenout ani na Globus Černý Most, kde zákazníci přispěli malou finanční sbírkou. Všem velké díky.

Novým vánočním překvapením pro nás byl Ježíšek cyklistický. V Klánovicích, kde je ideální terén a spousta cyklostezek, je totiž kolo nezbytnou výbavou každého našeho dítěte. Děti, které v minulém roce do DD přišly, kola neměly. A už mají – zásluhou paní Nicolette Dvořákové, které se podařilo sehnat 4 nová kola a zásluhou pana Jakuba Cicvárka, který věnoval dětem tři krásná nová kola. Krásný a užitečný dárek, moc děkujeme.
Sladké vánoce nám přichystala firma Dorty Zeleneč, jejíž zaměstnanci nám napekli vánoční dortíčky. Kdybyste viděli, jaký měly dortíčky úspěch a jak rychle zmizely..

ZA KRÁSNÉ VÁNOCE 2013 DĚKUJEME VŠEM NAŠIM SPONZORŮM

Dana Kuchtová, ředitelka Dětského domova Klánovice


 


 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (154)

7% (232)

87% (2636)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice