Stolní tenis

1.3.2014

Stolní tenis Konečně jsme se v poslední lednové sobotě, mohli pořádně sportovně vytáhnout na 1. díle DD - Cupu ve stolním tenise, a to v nádherném areálu Hamr sport Praha Braník.

 

 

Velká škoda ovšem pro nás byla v neúčasti Davida, který musel reprezentovat svůj klánovický fotbalový klub, neboť s ním bychom možná i vyhráli. Celkem 37 dětských domovů zastupují vždy dvě dívky a dva chlapci v mladší a starší kategorii.
 
Za nás nastoupili Helena, Julie, Martin a Ríša jež nahradil nenahraditelného Davida. Děti hrály výborně, snažily se, Martin měl jedinou prohru, tentokráte není moc vytknout ani našem dívkám i Richard se dokázal postupně hodně zlepšovat, nicméně jeden silný hráč nám chyběl. Vzali jsme sebou také Juditu (sestru Julie), ta hrála za Tuchlov a byla fantastická, především díky ní Tuchlov postoupil, na rozdíl od nás ze základní skupiny mezi nejlepších šestnáct týmů.

Celkové 18. místo Klánovic mezi nejlepšími dětskými domovy z celé republiky, nás ale nemusí mrzet, byť jsme smolně zahráli s největším konkurentem o postup do šestnácky a těsně prohráli. Maximálně výborná byla opět organizace turnaje, která značně vyčnívá nad ostatními podobnými akcemi. Je vidět, že DD - Cup dělají lidé srdcem a navíc dokáží vytvořit skvělé prostředí, kam se nejen děti rádi vracejí.

Díky DD - Cupu můžeme také na živo shlédnout mnoho vrcholových sportů, ať již je to fotbal, hokej, atletika, motoristické sporty. Stejně tak i kulturní představení, například na konci minulého roku to byl muzikál Casanova v divadle Brodway, kde zároveň proběhlo i vyhlášení celkových výsledků z pěti každoročních disciplín ve sportovní všestrannosti dětských domovů.  Pro úplnost body se sčítají podle umístění v jednotlivých sportech. Začíná se stolním tenisem, následují fotbal, atletika, beach - přehazovaná a závody na kolech.

Moc děkujeme a už se opravdu hodně těšíme na fotbalový turnaj.

 

Jan Hrabal, vychovatel

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 28 kB

2.

2.

Velikost: 44 kB

3.

3.

Velikost: 38 kB

4.

4.

Velikost: 36 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (154)

7% (232)

87% (2636)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice