Šťastný Nový rok 2013

6.1.2013

Šťastný Nový rok 2013 Kluci z Kruliše si užili závěrečné oslavy konce roku 2012 a s nedočkavostí jim vlastní přivítali Nový rok 2013. Své si užila i jezevčice Ťapina, která si místo bujarých oslav pochutnávala v soukromí na vybraných lahůdkách. Poděkování patří společnosti Cadenza s.r.o., která nám věnovala velké množství čokoládových mincí. Děkujeme a všem do Nového roku 2013 přejeme jen to nejlepší...

 
 

O společnosti:

Profesní oděvy Cadenza – špičkový design a kvalita je heslo, které důsledně dodržujeme.

Přesvědčte se sami…
Podnětem vzniku firmy Cadenza bylo v roce 1990 přání nahradit nevzhledné uniformy pro zdravotníky. Cílem bylo, aby se profesní oděvy staly příjemnými, pohodlnými a esteticky hodnotnými. Záměrem inovace bylo pomocí promyšleného designu podpořit individualitu a přitom zachovat „kouzlo uniformy“ tak, aby odpovídalo obecně uznávané důležitosti a náročnosti zdravotnické profese.

V roce 1993 se firma Cadenza představuje na trhu první reklamní kampaní a kompletním sortimentem – pracovní oděvy pro lékaře a zdravotní sestry. Postupem času se stále rozrůstá a zdokonaluje svoje výrobky i strategii. Klade důraz na zásady, heslo „Cadenza – špičkový design a kvalita“ musí provázet chod celé firmy, od designerů, přes výrobu až po distribuci a kontakt se zákazníkem.

Výsledkem úsilí a píle je dobrý zvuk výrobků Cadenza a stále se rozšiřující povědomí o značce, která má v současné době v tuzemsku i zahraničí své postavení. Tak jako při svém vzniku, i dnes klade firma Cadenza při vývoji nových produktů důraz na pohodlí a módní trendy. Cadenza garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Promyšlený design pracovních oděvů Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné.

Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Kvalita výrobků Cadenza spočívá právě v pečlivém výrobním procesu, který je pod přísným dohledem našich odborníků.

Aktuální nabídkou firmy Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené výrobky – ucelená kolekce pracovních oděvů pro zdravotníky, obuv a další doplňky určené pro zdravotnická zařízení. V rozsáhle řadě modelů z přírodních, syntetických i směsových materiálů je obsažen především komfort a kvalita. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu.

Firma Cadenza svým zákazníkům nabízí také řadu doplňkových služeb, které mohou přispět k individualizaci profesního odívání. Jedná se o úpravu střihů, změnu barevného provedení, nebo šití oděvů na zakázku. Další možností, jak dodat pracovním oděvům specifický charakter, je opatření produktu výšivkou loga zdravotnického zařízení.

V současné době je firma Cadenza předním výrobcem na trhu profesního odívání pro zdravotníky. Za 22 let působení je zřejmé, že za tímto symbolem jsou především lidé. Zajímavé nápady designera a trpělivá práce krejčích rozhodují, že se při každodenních činnostech v práci cítíte pohodlně a příjemně. Cadenza je tým, který pracuje s jasným cílem, uspokojit přání svých zákazníků…

 

 


CADENZA s.r.o.

Myslíkova 31, 110 00 Praha 1
Česká republika

Telefon: +420 224 934 902, 903
Fax: +420 224 934 904
E-mail: info@cadenza.cz

 

 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 56 kB

2.

2.

Velikost: 60 kB

3.

3.

Velikost: 60 kB

4.

4.

Velikost: 60 kB

5.

5.

Velikost: 30 kB

6.

6.

Velikost: 39 kB

7.

7.

Velikost: 46 kB

8.

8.

Velikost: 35 kB

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (144)

7% (231)

87% (2622)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice