Spolupráce s o.p.s. "Klánovice spolu"

9.11.2017

Spolupráce s o.p.s. "Klánovice spolu" V Dětském domově Klánovice si vážíme každého, kdo v dnešní materiálně orientované době, je ochoten našim dětem pomoci.

Obzvlášť velký dík patří obecně prospěšné společnosti Klánovice spolu o.p.s. Již několik let pomáhá našim dětem, a to ne malými částkami. Darované finance jsou určeny na dvě hlavní oblasti podpory. První část je určena pro úsměvy našich dětí. Doslova. Naše děti často přicházejí do Dětského domova s otřesně zanedbaným chrupem. Pojišťovny sice hradí základní péči, ale co si má počít například sedmnáctileté děvče, které nemá přední zuby? Všichni víme, jak je dentální péče nákladná. Společnost Klánovice spolu o.p.s. svojí pomocí umožnila již několika našim dětem získat zpět kvalitní chrup. Druhá, neméně důležitá, oblast podpory jsou řidičské průkazy pro naše děti. Mohlo by se zdát, že jde o zbytečný nadstandard. Není tomu tak. Právě řidičský průkaz dopomohl v minulosti několika našim chlapcům k zaměstnání. Ke každému z řidičských průkazů se pojí příběh. Jeden z našich chlapců odešel z Dětského domova. O práci přišel, hrozila mu dlouhodobá nezaměstnanost. Naštěstí v okolí jeho bydliště začala expandovat firma rozvážející hotová jídla. Oslovil je a uspěl. Dnes vystoupal po firemním žebříčku z příležitostného řidiče na stabilního zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou. Právě tento řidičský průkaz byl uhrazen z daru Klánovice o.p.s. Rádi bychom tímto společnosti Klánovice spolu o.p.s. poděkovali. Doufáme, že spolupráce bude pokračovat. Ještě jednou – děkujeme.

Alex Daněk

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice