Posíláme pozdravy z prázdnin!

28.9.2019

Posíláme pozdravy z prázdnin! Ahoj všem, tak letošní prázdniny byly úžasné a dokonce i moře jsme si užili.

Ale pěkně od začátku. Po závěru školního roku, pro většinu z nás, víceméně s dobrými výsledky jsme se nemohli dočkat volných dnů a všech letních radovánek, které nás o prázdninách čekaly.Prvních čtrnáct dní jsme víceméně strávili v dětském domově, ale podnikali jsme různé výlety a koupaliště se stalo naším druhým domovem.
Poté již ale začalo skutečné dobrodružství. Jako téměř každý rok jsme na týden odjeli na tábor s Letním domem a užili si tam spoustu dobrodružství v přírodě, na koupališti a hráli jsme spoustu nových her, které jsem do této doby neznali. Někteří naši kamarádi v tuto dobu byli ve Španělsku u moře, ale nám to nevadilo, nás moře teprve čekalo.
Další týden jsme opět strávili v DD, ale počasí se moc nevydařilo, takže jsme se moc nekoupali, ale rozhodně jsme se nenudili. Další kamarád z naší skupiny se tento týden podíval do Francie, byl tam na dovolené se svým hostitelem, kterého pravidelně navštěvuje.
Prázdniny se nám rychle překulily do druhé poloviny a my hned na začátku srpna odjeli na tábor Immanuel – to je tábor kde se mluví anglicky a jezdí tam pravidelně všechny děti z dětského domova. Jezdí tam s námi i paní ředitelka a několik vychovatelů.
Po návratu jsme neměli moc času užít si domov, protože hned další den jsme odjížděli na další tábor. Teta, která pracuje u nás na skupině, nám domluvila společný tábor na čtrnáct dní a dokonce tam s námi i celou dobu pobývala jako instruktorka. Byla to paráda.
Po návratu jsme strávili několik dní zase v domově a poslední týden v srpnu jsme konečně jeli k moři do Itálie. Byla to dlouhá cesta autem tam i zpátky, ale zvládli jsme to a konečně moře viděli – někteří z nás úplně poprvé v životě…… A byla to nádhera celou dobu nám svítilo sluníčko, moře bylo krásně teplé, sbírali jsme mušle a jedli pizzu. Byla to nádhera a určitě chceme jet k moři zase znovu.

Martin Beran, vychovatel 2. skupiny
 
 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (154)

7% (232)

87% (2636)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice