Modern Talking v Praze a muzikál Mata Hari

11.10.2013

Modern Talking v Praze a muzikál Mata Hari Otázka zprvu zněla, jak zareagují děti, je to přece jen již řada let, kdy tato německá skupina dobývala první příčky hitparád.Naše starosti byly zbytečné a po 20 vstupenkách se jen zaprášilo. Pár písní této skupiny jsou stálým zpestřením hudebního éteru a děti je dobře znají. Navíc to nebyl žádný, dnes obvyklý techno - mix, ale naživo  zahrané spektakulární představení s klasickými doprovodnými hudebními nástroji pro tento žánr. Všichni čtyři hudebníci a zpěvák Thomas Anders byli skutečně vynikající. Koncert proběhl ve velkém sále pražské Lucerny dne 26.9.2013. Děkujeme za krásný zážitek společnosti Fresh agency.


10. října byl náš Dětský domov pozván na muzikál od Michala Davida Mata Hari do divadla Brodway. Michal David má jako autor i zpěvák stále slušný úspěch jak u dnešní mladé generace, stejně tak má i početné příznivce ve všech věkových skupinách. Své fanoušky Michal David ani tentokrát rozhodně nezklame a představuje jim tímto známou historickou kontroverzní postavu ženy, jejíž jméno je i názvem muzikálu. Celá plejáda známých herců a zpěváků podala výborné výkony, mohutný aplaus na závěr byl toho důkazem. Všichni diváci odcházeli z představení nad míru spokojeni. Děti z našeho domova samozřejmě také. Moc děkujeme za možnost tento muzikál shlédnout.

 

Jan Hrabal, vychovatel


 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 33 kB

2.

2.

Velikost: 31 kB


Související články

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (144)

7% (231)

87% (2622)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice