Krásné odpoledne na Slavata triatlon tour v Řepích

25.5.2014

Krásné odpoledne na Slavata triatlon tour v Řepích Úterý 13. května bylo pro děti z Klánovic a z dalších pražských a středočeských domovů ve znamení již čtvrtého ročníku Slavata triatlon tour.

Neodradil nás déšť ani silný vítr. Tentokrát se poprvé závod konal v přívětivých Řepích v městské části Praha 17. Celkem se prezentovalo dvanáct věkových kategorií dívek a chlapců.

Všichni si sportovní klání náležitě užili, ale pro Klánovice, to bylo veleúspěšné odpoledne. měli jsme vyrovnané výkony ve všech třech disciplínách, pouze plavání nahradila chůze v podřepu, dále rychlostní závod na kolech v terénu, vše zakončené během. A výsledky byly famózní. Se sedmi našich dětí se Nikola, Ríša a Jára umístili na druhém místě, Julie byla bronzová, David z páté rodinky s Jakubem měli sice nepopulární bramborovou medaili, jinak však nádherná čtvrtá místa a David z dvojky skončil přesně uprostřed.

Potom máme ještě tři postupy do národního finále, dvě vítězství v kategoriích mezi dětskými domovy a hlavně dvě nová kola, která byla na výsost spravedlivě vylosována (jedno paní starostkou P17 a druhé nadačním fondem) našim nejlepším, Nikole a Ríšovi. Nezbývá nic jiného, nežli všem dětem pogratulovat a poděkovat. Krásné odpoledne může být za každého počasí.

Jan Hrabal, vychovatel

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému