Koncert Petra Kotvalda - natáčení pořadu Popové legendy

24.4.2012

Koncert Petra Kotvalda - natáčení pořadu Popové legendy V neděli, 15. dubna jsme díky věnovaným vstupenkám navštívili divadlo ABC, kde probíhalo natáčení pořadu Popové legendy.

Celý díl byl věnován Petru Kotvaldovi.  Atmosféra koncertu byla příjemná, po pomalejším šansonovém rozjezdu následovalo velkolepé finále v tanečním rytmu. 

Jako host se objevil Felix Slováček, který zahrál  skladbu Karla Svobody Krev toulavá, známou v podání Karla Gotta. A zahrál ji tak, že se nám všem zatajil dech.

Protože natáčený díl bude vysílán televizí až v závěru letošního roku,  došlo i na dvě  Vánoční písně – s živým sborem a umělým sněhem.

Součástí koncertu byla i slosovatelná anketní otázka o ceny, ve které jsme se mohli Petra Kotvalda zeptat, na co jsme chtěli.  Nikdo z nás vytažen nebyl, což zklamalo zejména Vaška. Ani ne proto, že nevyhrál nové CD, ale spíš proto, že se ve své otázce ptal na jména dvou sličných doprovodných zpěvaček (určitě se ptal i na jejich telefonní čísla, což nám ale nepřiznal). Vaškova otázka však vytažena nebyla a tak jména zpěvaček zůstávají být i nadále zahalena rouškou tajemství.

Koncert jsme si všichni užili a málokdo z nás si všiml, že v hledišti kromě diváků se pohybují také televizní kamery.

Za věnované vstupenky Petru Kotvaldovi velmi děkujeme.                                                                                 Více informací o zpěvákovi naleznete na www.kotvald.cz 

 

 

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

1.

1.

Velikost: 37 kB

2.

2.

Velikost: 52 kB

3.

3.

Velikost: 29 kB

4.

4.

Velikost: 42 kB

5.

5.

Velikost: 40 kB

6.

6.

Velikost: 27 kB

7.

7.

Velikost: 46 kB

8.

8.

Velikost: 47 kB

9.

9.

Velikost: 42 kB

10.

10.

Velikost: 44 kB


Související články

Líbí se Vám naše webové stránky?

5% (154)

7% (232)

87% (2636)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022 | Designed by queue s.r.o.

© 2022 DD Klánovice