Bitcoiny v dětském domově v Klánovicích

17.11.2017

Bitcoiny v dětském domově v Klánovicích S radostí oznamujeme, že od dnešního dne můžeme přijímat dary od našich podporovatelů a sympatizantů i v podobě kryptoměn. Bitcoin, Ethereum a náš oblíbenec Litecoin.

Pryč jsou časy kdy vrcholem zábavy našich dětí bylo pobíhání kolem baráku, a pedagogika volného času byla zaměřena na pletí záhonků.

Díky několikaletým masivním investicím do vzdělání našich dětí, především do mimoškolního doučování, jsou zde dnes mezi námi studenti ekonomie, práva, pedagogiky, a když vše dobře dopadne přibude i studentka medicíny.

Vzdělané děti nám ale pokládají nelehké otázky. "Strýcu, co je to ten Bitecojn?" "A strýcu, co je to kryptoanarchie a libertarianismus?" A tak i my musíme občas doplnit své vzdělání, zasednout opět do přednáškových lavic a rozhlédnout se, co se nám to na tom našem světě děje nového.

Shodou náhod jsme narazili na organizaci Paralerní Polis, Nechali jsme se inspirovat mladými lidmi zapálenými do nových technologií. Po pár pokusech a omylech se nám podařilo zprovoznit systém, který nám umožňuje přijímat platby v kryptoměnách:

BTC adresa: 13NJuYRsmXWVcd5KQXaeUh4BDnYHvmb8hf 

LTC adresa: LPksL4mWo1AtFeG6kNzRKrsaS9T4xvCdCB 

ETH adresa: 0x799654e1939d76081e342717d0151a435322b210 

 

Doufáme, že budou hojně využívány pro nefinanční dary, a již teď se těšíme jak za ně pořídíme 3D tiskárny na každou rodinnou skupinu.....A když něco zbude, tak možná zkusíme sestavit těžební rig do našeho chladného sklepa. Mezi uhlím a bramborami je ještě kousek místa :-)

 

Miloš Markvart

 

Autor: Ing. Vladislav Sloup   |   Sekce: Archiv   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Líbí se Vám naše webové stránky?

4% (126)

7% (227)

88% (2594)


DĚTSKÝ DOMOV KLÁNOVICE

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021 | Designed by queue s.r.o.

© 2021 DD Klánovice